Informacje dot. CPK
Opublikowano: środa, 29, lipiec 2020 08:17

Drodzy Małowiślanie,

w mediach społecznościowych pojawia się wiele informacji dotyczących tras kolejowych budowanych w ramach CPK, które przebiegać mają również przez naszą miejscowość. Warto podkreślić tutaj, iż jest to jedna z wielu koncepcji, niekoniecznie ostateczna.

Oczywiście w trosce o naszych mieszkańców, o przyszłość naszej miejscowości, radna Marta Wojciechowska-Smolarz, radny Janusz Orlik oraz Rada Sołecka wraz z Panią sołtys Teresą Kuś jako osoby reprezentujące naszą miejscowość wystosowali pismo, w imieniu wszystkich mieszkańców Wisły, w którym wyrazili swoje negatywne stanowisko względem planowanego przebiegu linii kolejowej przez Wisłę Małą.

Osoby, które mimo podjętych działań chcą wyrazić swoją opinię na ten temat, bądź po prostu chcą wesprzeć stanowisko radnych i Rady Sołeckiej mają taką możliwość do 31.07 (piątek) za pomocą poczty elektronicznej. Wysyłając wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wszelkie dodatkowe informacje będą podawane na bieżąco.

Więcej informacji na temat CPK:

www.cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

 

 Copyrights by Sołectwo Wisła Mała © 2013 - 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.